کارپینو اپلکیشین درخواست تاکسی اینترنتی مورد تأیید تاکسیرانی، بازدیدکنندگان نمایشگاه و علاقه‌مندان کتاب را با ارائه تخفیف تا سالن‌های  نمایشگاه کتاب همراهی می‌کند.

سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب امسال نیز همچون سال گذشته در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود. از آنجایی که این مجموعه نمایشگاهی خارج از شهر تهران برپا شده است، رفت و آمد تا آنجا برای بازدیدکنندگان از این سایت نمایشگاهی کمی دشوار است.

به همین منظور کارپینو اپلیکیشن درخواست تاکسی اینترنتی مورد تأیید تاکسیرانی وظیفه جابه‌جایی مسافران تا سالن‌های نمایشگاه بین‌الماللی کتاب در شهر آفتاب را بر عهده دارد.

بر اساس ضوابط نمایشگاه شهرآفتاب تنها تاکسی‌های شهری می‌توانند به داخل این مجموعه عبور و مرور کنند و مسافران را تا سالن‌های نمایشگاه بین‌المللی کتاب برسانند.

با توجه به اینکه کارپینو تنها اپلیکیشن درخواست تاکسی است که می‌تواند از ناوگان تاکسیرانی برای حمل نقل مسافران استفاده کند، لذا فقط تاکسی های کارپینو هستند که مجوز ورود به محوطه نمایشگاه را داشته و دیگر اپلیکیشن‌های موجود اجازه ورود به این مجموعه را نخواهند داشت.

کارپینو نیز در راستای انجام وظایف خود در حوزه مسئولیت اجتماعی، ضمن احترام به کتابخوان‌ها و مردم علاقه‌مند به کتاب و همچنین در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، امکانات ویژه‌ای از جمله کدهای تخفیف برای ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در نظر گرفته است.

بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران برای اولین سفر خود با این اپلیکیشن، می‌توانند با ثبت کد carp_bk تا ۱۰۰۰۰ تومان تخفیف در سفر به نمایشگاه کتاب دریافت کنند.

کارپینو برای کاربران خود که تا پیش از این از طریق اپلیکیشن سفر داشته‌اند، ۱۵٪ تخفیف تا سقف ۳۰۰۰ تومان برای رفت و برگشت سالن‌های نمایشگاه کتاب در نظر گرفته است که با ثبت کد carp_exhbk2 در هر دو سفر رفت و برگشت خود می‌توانند از این تخفیف استفاده کنند.

گفتنی است کارپینو با هدف فراهم آوردن سفری راحت برای مسافران و در جهت افزایش کیفیت خدمات رسانی خود، خودروهای «لوکس»، «تاکسی بانوان» و «تاکسی ون» را نیز علاوه بر دیگر خودروهای تاکسی به ناوگان خود افزوده است.

کارپینو یک اپلیکیشن حمل و نقل اینترنتی یا همان تاکسی اینترنتی است که تنها از خودروهای تاکسی زرد و سبز شهری دارای معیارهای کیفیت مناسب استفاده می‌کند. این اپلیکیشن توسط تاکسیرانی تهران مورد تأیید قرار گرفته و توانسته نام خود را به عنوان تاکسی‌ اینترنتی دارای مجوز در ایران مطرح کند.

اپلیکیشن کارپینو را هم اکنون می‌توانید در گوشی‌های اپل یا اندرویدی نصب کرده و از آن استفاده کنید. برای نصب این اپلیکیشن از طریق لینک http://taps.io/BtTAg اقدام کنید.

کارپینو برای احترام به مشتریان و در جهت افزایش کیفیت خدمات رسانی خود، استفاده از خودروهای «لوکس»، «تاکسی بانوان» و «تاکسی ون» را علاوه بر دیگر خودروهای تاکسی با کیفیت را برای کاربرانش فراهم کرده است.

شما با استفاده از کارپینو می‌توانید نحوه یافتن تاکسی را به صورت نزدیکترین تاکسی به شما یا با استفاده از لیست رانندگان مورد علاقه‌ی خود انجام دهید.

مجاز بودن عبور و مرور تاکسی‌های در طرح ترافیک و طرح زوج و فرد می‌تواند یکی از مزایای بسیار خوب کارپینو باشد و سفرهای درون شهری شما را کوتاه نماید.

فراموش نکنید پرداخت هزینه سفر در کارپینو به صورت نقدی و آنلاین فراهم است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *