گزارش امروز: معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت پژو 2008 بر اساس ضوابطی که شرکت ایران خودرو نیز از آنها آگاه است، تعیین می شود، اما هنوز هیچ منبع رسمی قیمت نهایی آن را اعلام نکرده است.

«محسن صالحی نیا» امروز (شنبه) در جمع خبرنگاران افزود: اطلاع دقیقی از قیمت پژو 2008 ندارم و اعداد و ارقامی که در رسانه ها و محافل مختلف بیان می شود، صرفا گمانه زنی و برپایه حدس و گمان بوده و بطور رسمی جایی اعلام نشده است.
وی با اشاره به پیش پرداخت 600 میلیون ریالی (60 میلیون تومانی) در نظر گرفته شده برای ثبت نام این خودرو، خاطرنشان کرد: حتی این پیش پرداخت نیز دلیلی نخواهد شد که بطور مثال قیمت نهایی پژو 2008 به حدود یک میلیارد و 200 میلیون ریال (120 میلیون تومان) افزایش یابد و هیچ الزامی در کار نیست.
صالحی نیا با تاکید بر اینکه هنوز قیمت این خودروی جدید بطور رسمی اعلام نشده، خواستار پیگیری قیمتی آن از شرکت ایران خودرو، سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده یا شورای رقابت شد.
پژو 2008 نخستین محصول ایکاپ (شرکت مشترک ایران خودرو و پژو فرانسه) است که در ایران به مرحله تولید رسیده است. در دور تازه همکاری های ایران خودرو و پژو، این قرارداد بین مدیران دو گروه خودروساز و در حضور روسای جمهوری ایران و فرانسه امضا شد.

انتقادات مردمی از ثبت نام پژو 2008
از روز پنجشنبه گذشته و با آغاز پیش فروش خودروی مذکور شاهد سیل انتقادهای مردمی مبنی بر اشکالات فنی سایت ثبت نام ایران خودرو بودیم.
در این زمینه «مصطفی خان کرمی» معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، ثبت نام محصول 2008 از ساعت 10 صبح پنجشنبه هفته گذشته (اول تیرماه) آغاز شده و کسانی که رقم سمت راست کد ملی آنها زوج است می توانستند در آن روز ثبت‌نام کنند، همچنین افرادی که رقم سمت راست کد ملی آنان فرد است امروز (شنبه) می توانند به ثبت نام بپردازند.
وی تاکید کرد: در روند ثبت نام ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که این موضوع به مواردی مانند سرعت پایین اینترنت، درگاه بانک ها و … مربوط می شود.
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو ادامه داد: تلاش می کنیم تا کسانی که تمایل به پیش خرید این محصول را دارند موفق به ثبت نام شوند و هنوز ظرفیت برای ثبت نام وجود دارد.
خان کرمی تصریح کرد: با توجه به این که محصول 2008 فاقد امکان صلح است، ترتیبی اتخاذ شده تا مصرف کنندگان واقعی امکان خرید آن را داشته باشند.

انتهای پیام ///////////////////

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *