گزارش امروز : مهمترین برنامه‌ها و رویدادهای هفته تامین‌اجتماعی که از ١٩ لغایت ٢٥ تیر ماه سال جاری آغاز می شود، با ابلاغ بخشنامه ای از سوی دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تمامی واحدهای اجرایی این سازمان؛ اعلام شد.

در این هفته، برنامه‌های مختلفی برای معرفی خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی و ارتباط مناسب با بیمه‌شدگان و دریافت‌کنندگان خدمت از این سازمان اجرا می‌شود.

در این بخشنامه اطلاع رسانی به مخاطبان سازمان با هدف شفاف سازی و تبیین نحوه ارائه خدمات در حوزه های مختلف و انعکاس فعالیت های انجام شده در طول سال های ٩٢ لغایت ٩٦، برقراری ارتباط پویا و ایجاد تعامل با تشکل های کارگری، کارفرمایی و بازنشستگی، تبیین و تشریح ماموریت ها و وظایف سازمان تامین اجتماعی و شفاف سازی اقدامات این سازمان در دولت تدبیر و امید در نزد مخاطبان، تقویت همبستگی و حس تعلق سازمانی در میان همکاران از جمله اهداف اصلی برگزاری گرامیداشت هفته تامین اجتماعی عنوان شده است.
تجدید میثاق با بنیانگذار نظام مقدس جمهوری‌اسلامی، سخنرانی مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی در نماز جمعه، دیدار با خانواده معظم شهدای همکار، برگزاری نشست های خبری مدیران عالی سازمان با رسانه ها، برگزاری نمایشگاه کتاب، عکس و کاریکاتور، برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره خلاقیت و افتتاح پروژه‌های بیمه‌ای و درمانی تامین‌اجتماعی در سراسر کشور از جمله مهمترین برنامه‌های گرامیداشت هفته تأمین‌اجتماعی است.
همچنین دیدار و گفت و گو با مسئولان کشوری، بازدید از واحدهای صنعتی و دیدار با بیمه شدگان و کارگران در راستای حمایت از تولید و اشتغال، برگزاری جشنواره عکس سلفی بازنشستگان و برگزاری همایش تامین اجتماعی با عنوان: تامین اجتماعی در افق ١٤٠٠ ” بایدها و نبایدها” از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته تامین‌اجتماعی انجام خواهد شد.

همچنین گرامیداشت هفته تامین اجتماعی در استانها نیز با تشکیل کمیته ای استانی برگزار خواهد شد. دیدار با خانواده معظم شهدا و شخصیت های مهم استانی، افتتاح و کلنگ زنی مراکز بیمه ای و درمانی در سطح استان، بازدید از مراکز صنعتی استان، تشکیل جلسات مشترک با فعالان و مسئولان تشکل ها و نهادهای مدنی مرتبط، برگزاری نمایشگاه های مختلف و مسابقات ورزشی و فرهنگی و …. از جمله برنامه های مهم ابلاغی به استانها برای گرامیداشت هفته تامین اجتماعی خواهد بود.

انتهای پیام /////

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *