گزارش امروز: فرمانده نیروی انتظامی بر مسئول سازی و تعیین سهم دستگاه‌ها در طرح دریا تاکید کرد و گفت: حفظ هوشیاری و آمادگی از ضروریات است.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین اشتری” در جلسه شورای فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به فیوضات ماه مبارک رمضان، اظهارداشت: امیدوارم با بندگی خوب در این ماه پربرکت، سال خوبی را در پیش رو داشته باشیم؛ برخی از ایام و مناسبت های خاص نظیر ماه های رجب، شعبان، رمضان و ایام لیالی قدر، محرم و صفر بهترین فرصت است تا اگر احیاناً دچار لغزشی شده ایم با تقویت پیوند و ارتباط قلبی با خداوند متعال رابطه خود را با حضرت حق، تقویت کنیم.

وی ادامه داد: هر روز ما باید همانند روزهای ماه مبارک رمضان باشد لذا حرفی بر زبان جاری نکنیم که خلاف شرع و اعتقادات ما باشد، از این رو بایستی تلاش کنیم تا این مسیر و این حالات را تسری دهیم.

اشتری در ادامه با گرامیداشت یاد امام و خاطره شهدای دفاع مقدس، شهدای نیروی انتظامی، شهدای مدافع حرم و شهدای استان مازندران ، صحت و سلامتی و عزتمندی همراه با اقتدار را برای رهبر عظیم شان انقلاب از درگاه خداوند منان خواستار شد.

فرمانده ناجا با قدرانی از تلاش و زحمات همه همکاران در فرماندهی انتظامی و مرزبانی استان مازندران،ابراز امیدواری کرد: این زحمات مرضی خداوند و توشه‌ای برای آخرت باشد.

وی افزود: اگر نیت ما نیت الهی باشد، کار ما عبادت است؛ بی شک ثواب کسانی که فرصت بیشتری برای راز و نیاز در ماه مبارک رمضان داشته اند را شما هم برده اید، چرا که برای آسایش و امنیت مردم فعالیت کرده اید.

اشتری به اهمیت کار ناجا در مقایسه با دیگر سازمان ها از لحاظ گستردگی جغرافیایی، تنوع ماموریت و تفاوت آن با سایر دستگاه ها اشاره کرد و گفت: ویژگی مهمی که خداوند به ما عطا فرموده این است تا تحت زعامت رهبری که مرجع و نایب امام زمان (عج) است،خدمت می کنیم و این افتخاری بزرگ به شمار می آید بنابراین مجموعه نظامی و انتظامی باید قدردان این لباس باشند چرا که سرباز ولایت هستند.

این مقام عالی انتظامی کشور، در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به حوادث اخیر و تحرکات گروه های تروریستی و ضد امنیتی در کشور، گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان جزیره امن در منطقه و به عنوان کشوری امن شناخته شده که این امنیت بواسطه عنایت الهی، هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری و هوشیاری دستگاه های امنیتی و انتظامی، سپاه و بسیج به دست آمده است.

وی گفت: دشمن در صدد است تا امنیت و آرامش ما را بهم بزند، هر چند این اراده در دشمن از سال های گذشته وجود داشت اما با هوشیاری و درایت دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی توطئه‌های آنان خنثی می شود.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه حفظ هوشیاری و آمادگی دفاعی از ضروریات است، افزود: باید با تقویت گشت های انتظامی، آمادگی کامل در مقابله با را تهدیدات داشته باشیم .

فرمانده ناجا با اشاره به حادثه تروریستی در مجلس و حرم مطهر امام، گفت: لطف الهی بود که با اقدام هوشمندانه و برخورد به موقع پلیس، دو نفری که قصد ورود به حرم مطهر را داشتند، به هلاکت رسیدند.

وی افزود: پاسخ دندان شکن سپاه به گروه‌های تکفیری با شلیک موشک به مواضع داعش در سوریه با مجوز فرمانده کل قوا باعث عزت و اقتدار نظام شد که باید قدردان آن باشیم.

سردار اشتری با اشاره به افتتاح سامانه تجمیع 110 استان مازندران، افزود: اقدام خوبی انجام شد که از تلاش و زحمات سردار “میرفیضی” فرمانده انتظامی استان و سردار “دولتخواه” معاون فاوا ناجا قدردانی می کنیم.

وی افزود : هر قدر سریعتر و دقیق تر پاسخگوی مطالبات مردمی باشیم، اعتماد عمومی به پلیس افزایش خواهد یافت.

فرمانده ناجا با بیان اینکه محور کارهایمان فرمایشات، فرامین و تدابیر مقام معظم رهبری است، افزود: یکی از اقداماتی که در راستای شعار سال انجام گرفت، راه اندازی سامانه کال سنتر (تجمیع خطوط 110) بود که علاوه بر افزایش سرعت و دقت به کاهش هزینه و نیز نیروی انسانی منجر شد.

سردار اشتری، دیگر مزیت های این سامانه را اطلس جرایم و تجزیه و تحلیل آن ،جغرافیایی جرم، اشرافیت اطلاعاتی و افزایش اقدامات پیش دستانه و پیشگیرانه برای کاهش جرایم برشمرد.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به ویژگی های استان مازندران، افزود: به دلیل سرسبزی و مسافر پذیر بودن، این استان پذیرای زیادی از گردشگران داخلی و خارجی است که در کمال امنیت و آرامش از مواهب الهی دریا، جنگل و سرسبزی های استان بهره می برند.

وی خاطرنشان کرد: اگر بنا باشد در کنار استفاده از مواهب الهی، هنجارشکنی و کارهای خلاف شرع از سوی برخی از افراد سر بزند ، حتما طبق ضوابط با آنان برخورد می شود.

سردار اشتری، با اشاره به اینکه داخل خودرو، حریم خصوصی نیست، افزود: چیزی که در منظر و مرئی مردم باشد، خصوصی به حساب نمی آید و جرم مشهود است.

فرمانده ناجا با اشاره به طرح سالم سازی دریا بر مسئول سازی دستگاه ها و تعیین سهم هر یک از دستگاه ها در این طرح تاکید کرد و افزود: باید کلیه دستگاه ها پای کار بیایند و همه اقدامات در طرح سالم سازی دریا برای آرامش و سلامتی مردم است، از سوی دیگر معدود افرادی که قوانین و مقررات را رعایت نمی کنند، باید به آنها تذکر داده شود.

این مقام عالی انتظامی کشور با تاکید بر توجه به معیشت و صیانت کارکنان، افزود: در قرارگاه صیانت باید برنامه ریزی کنیم تا تخلفات را کاهش دهیم، کارکنان ما باید از بهترین ها باشند.

وی به موضوع ترویج فرهنگ قرآنی در یگانهای انتظامی اشاره کرد و گفت: این موضوع فقط وظیفه عقیدتی نیست بلکه همه فرماندهان باید تلاش کنند.

فرمانده ناجا در ادامه به موضوع پیگیری وضعیت معیشت کارکنان و تامین مسکن آنان اشاره کرد و افزود: با پیگیری های به عمل آمده از طریق ستاد کل نیروهای مسلح، ترمیم حقوق کارکنان در سال گذشته طی چند مرحله به اجرا در آمد همچنین در خصوص کد 62 نیز پیگیری های لازم صورت گرفته است .

انتهای پیام/////////////////////////

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *