خودرو – گزارش امروز : مراسم آغاز واگذاری ۵ هزار دستگاه وانت شرکت زامیاد از شرکت های گروه خودروسازی سایپا به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) امروز با حضور علی ربیعی، وزیر کار و رفاه اجتماعی ، پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ، مهدی جمالی مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا و اصغر نورالله زاده مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید برگزار شد.
به گزارش سایپا نیوز، مهدی جمالی در آغاز این مراسم گفت: ۵ هزار دستگاه وانت زامیاد به مددجویان کمیته امداد اهداء می شود و این واگذاری از امروز آغاز شده است.مدیر عامل گروه سایپا تاکید کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید_ اشتغال فرصت خوبی با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و صندوق کار آفرینی امید برای مددجویان عزیزی که کمترین فرصت و شرایط کاری را دارند ایجاد شده است.
دکتر جمالی با بیان اینکه خودروهای تحویلی به مددجویان با 2.5 میلیون تومان تخفیف عرضه می شود تصریح کرد: گروه خودروسازی سایپا در راستای مسئولیت های اجتماعی خود گام های خوبی برداشته و این اقدام در جهت اشتغال و کسب و کار به صورت مستقیم با مددجویان و خانواده آنان مرتبط است که قطعا با خیر و برکت همراه خواهد بود.
وی با بیان اینکه در سراسر کشور ٦ میلیون خودرو متعلق به محصولات تولیدی سایپا است، گفت: ٥٠ درصد از کل محصولات تولیدی در چرخه حمل و نقل فعال هستند و برای دو محصول وانت نیسان زامیاد و پراید هیچ جایگزینی وجود ندارد و همکاران ما در گروه سایپا در تلاش هستند تا خودروهای جایگزین برای این دو محصول معرفی شود .
جمالی در خصوص توسعه محصول در سایپا گفت: در گروه سایپا پلتفرم های کاملا ایرانی طراحی شده است که ظرف دو سال آینده حداقل 4 محصول جدید وارد بازار خواهد شد.مدیرعامل گروه سایپا با اشاره به برگزاری مجمع سایپا طی روزهای آینده گفت: بعد از تحریم ها در سال های ٩٣ و ٩٤ سایپا با ٥ هزار میلیارد تومان زیان انباشته روبه رو بود و تولید شرکت به یک سوم کاهش یافت. اکنون این زیان انباشته به سود ٦٥٠ میلیارد تومانی تبدیل شده است.
جمالی ضمن اشاره به بازگشایی نماد سایپا طی روزهای آینده گفت: به دلیل اینکه در یکی دو سال گذشته تحولات اساسی در این شرکت اتفاق افتاده و به دنبال آن عدد خیره‌کننده‌ای را به عنوان تعدیل مثبت ارائه کردیم ، سازمان بورس در خصوص نماد سایپا نیاز به توضیحاتی داشت که بسته شد و امیدواریم که به زودی قبل از برگزاری مجمع نماد بازگشایی شود.
مدیرعامل گروه سایپا درباره زمان عرضه خودروی کوییک اظهار کرد: پیش‌فروش کوییک به زودی آغاز خواهد شد و به دنبال آن تحویل این خودرو صورت می‌گیرد.وی در مورد آخرین وضعیت مذاکره با شرکت نیسان نیز اظهار کرد: سایپا در گذشته شریک انحصاری نیسان در ایران بود و به دلیل تحریم‌ها این همکاری قطع شده است. در حال حاضر نیز مشغول مذاکره برای آغاز مجدد همکاری و تولید مدل‌های جدید نیسان در ایران هستیم که به زودی به نتیجه خواهد رسید.

انتهای پیام  ////

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *