گزارش امروز: دكتر همتي در نشستي با مديران عامل شركت هاي بيمه از برگزاري به موقع مجامع و همراهي و هماهنگي آنها با بيمه مركزي قدرداني كرد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل بيمه مركزي، دكتر همتي در اين نشست با تاكيد بر گسترش فضاي تعامل و تفاهم در صنعت بيمه براي پيشبرد اهداف كلان گفت: خوشبختانه در ماه هاي اخير صنعت بيمه شاهد انسجام خوبي از سوي مديران عامل شركت هاي بيمه و سنديكاي بيمه گران ايران در حوزه هايي چون قرارداد با خودرو سازان، ارائه نرخ فني براي بيمه نامه ها، محاسبه ذخاير مناسب براي خسارت هاي معوق، تلاش براي افزايش سرمايه و بهبود توانگري شركت هايشان هستيم.
وي افزود: پرتفوي بيمه شخص ثالث از وضعيت بحراني كه داشت در حال خروج است ليكن بايد براي دو رشته بيمه درمان و مسوليت تدابيري انديشيد كه به پاشنه آشيل صنعت بيمه تبديل نشود و اين مهم همكاري و تعامل شركت هاي بيمه و سنديكا را مي طلبد.
دكتر همتي از مديران عامل خواست با تاكيد بيشتري بر ارائه نرخ هاي فني در تقويت سودآوري شركت هاي بيمه بكوشند.
وي افزود: شركت بيمه، يك بنگاه اقتصادي است و بايد براي تمام ذينفعانش از جمله سهامداران جذابيت داشته باشد.
رئيس كل بيمه مركزي در بخش ديگري از سخنان خود، دغدغه هاي نمايندگان بيمه را طبيعي دانست و گفت: شركت هاي بيمه بايد زيرساخت هاي لازم براي حمايت بيشتر از خانواده ۴۰ هزار نفري نمايندگان را با توسعه فناوري هاي نوين فراهم كنند تا آنها بتوانند، نقش بيشتري در صنعت بيمه ايفا كنند.
وي در ادامه گفت: سنديكاي بيمه گران ايران بايد براي تنظيم روابط نمايندگان، بازاريابان و توسعه خدمات الكترونيك بيمه اي با هدف حمايت از نمايندگان اقدام نمايد و راهكارهايي ارائه دهد.
دكتر همتي همچنين از جلسه هماهنگي با پليس راهور ناجا خبر داد و گفت: تبادل اطلاعات ميان بيمه و پليس براساس توافقات جلسه مذكور، به زودي آغاز مي شود و شركت هاي بيمه بايد آمادگي لازم، براي دريافت كد يكتا هنگام صدور بيمه شخص ثالث را داشته باشند.
وي همچنين از بررسي آيين نامه لازم جهت ايجاد تسهيل براي شركت هاي بيمه مختلطي كه بخواهند بيمه زندگي و غير زندگي خود را جدا كنند خبر داد.
در اين جلسه مديران عامل شركت هاي بيمه در خصوص اصلاح نرخ هاي حق بيمه درمان، بحث ماليات بر ارزش افزوده، نحوه اجراي آيين نامه حاكميت شركتي، موضوع ذخاير شركت هاي بيمه، محاسبه توانگري و حمايت از نمايندگان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

انتهای پیام/////////////////////////

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *