‘گزارش امروز  :امکان ارایه خدمات بانکی ویژه روشندلان، به منظور تسهیل دسترسی این قشر ازجامعه، با مجهزشدن سه شعبه؛کریم خان زند، میدان انقلاب و میدان فردوسی بانک پارسیان فراهم شد.
به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان؛ باحضورمهندس خسروانی، عضوهیات مدیره؛ دربیکی، مدیرروابط عمومی وخلیل پور، مدیرامورشعب بانک پارسیان و همچنین دکتر جلالی، مدیرعامل انجمن نابینایان ایران و دکترصابری رییس هیات مدیره تشکل های نابینایان کشور و مدیرعامل شرکت پکتوس، ازسامانه خدمات بانکی به روشندلان رونمایی شد.
عضو هیات مدیره بانک پارسیان در مراسم رونمایی از سامانه خدمات بانکی به نابینایان،گفت : مسئولیت اجتماعی افراد سالم درمقابل کم توانان به مراتب بیشتر است و بانک پارسیان با چنین نگاهی، سرویس دهی به مشتریان نابینا را به طور همزمان درسه شعبه کریم خان زند ، میدان انقلاب و میدان فردوسی آغاز کرد.
مهندس خسروانی از برنامه های آتی بانک پارسیان درراستای مسئولیت اجتماعی خبر داد و خاطرنشان کرد: این پایان کار بانک پارسیان درارائه خدمات توانمندی نیست و دراین بانک ظرفیت های زیادی برای ارائه سرویس های ترجیهی به شرکت های دانش بنیان وجود دارد و چنانچه درحوزه نابینایان شرکت های دانش بنیانی هستند که علاقه به بهبود دنیای معلولان دارند، بانک پارسیان با کمال میل آمادگی دارد با این شرکت ها همکاری کند.
وی افزود: همچنین درحوزه درمان نیز برای هموطنان روشندل درحال رایزنی برای ارائه خدمات هستیم به طوریکه درقالب طرح های مادی و معنوی، این آمادگی در بانک پارسیان وجود دارد که سطح همکاری ها را افزایش دهیم.
جلالی، مدیرعامل انجمن نابینایان ایران نیز در این مراسم،گفت: هم اکنون یک نوع تغییر نگرش نسبتا خوبی درخصوص همکاری بانک ها با نابینایان ایجاد شده و امید می رود با توسعه این سامانه دربانک پارسیان، افراد نابینا بتوانند با سهولت بیشتری اموربانکی خود را انجام دهند.
این گزارش می افزاید: سامانه خدمات بانکی نابینایان با همکاری مشترک انجمن نابینایان و شرکت دانش بنیان پکتوس راه اندازی شده است. این سامانه شامل دستگاه برجسته نگار و نرم افزار فرم های بانکی است که دارای صفحه کلید و نمایشگر بریل بوده و تکمیل فرم های بانکی با استفاده از صفحه کلید توسط نابینایان انجام می شودو کلیه نوشتار موجود در فرم های بانکی از طریق نمایشگر بریل دستگاه برجسته نگار به صورت لمسی قابل خواندن برای روشندلان است. بنابراین با راه اندازی این سامانه در بانک پارسیان، روشندلان بدون نیاز به حضور همراه می توانند فرم های درخواست انواع عملیات بانکی نظیر افتتاح حساب ، دریافت وجه ، واریز وجه، خدمات کارت و … را دریافت کنند و عملیات بانکی را انجام دهند.

انتهای پیام /////

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *