گزارش امروز: بانک صادرات ایران در اجرای طرح ضربتی پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج و جهیزیه، طی ٢ ماه گذشته با تامین اعتباری بالغ بر ۴۵١٢ میلیارد ریال، بیش از ۴٣ هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج و جهیزیه پرداخت کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در راستای اجرایی کردن طرح ضربتی پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج در ٣١ استان کشور طی مرداد و شهریور امسال، این بانک ۴٣ هزار و ٢۶١ فقره وام قرض الحسنه ازدواج به ارزش ۴۵١٢ میلیارد و ٨٠٠ میلیون ریال پرداخت کرد.
بنا بر این گزارش، استان های تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس به ترتیب بیشترین میزان دریافت وام ازدواج از بانک صادرات ایران را به خود اختصاص دادند. در اجــرای طـــرح ضـربتـی اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و بر اساس تفاهمنامه انجام شده بین بانک صادرات ایران و بانک مرکزی، مقرر شده بود طی ۶٠ روز کاری(مرداد و شهریور ماه) ٧٠ هزار فقره وام ازدواج و جهیزیه به زوج های جوان پرداخت شود.

در این راستا بیش از ۶١ درصد متقاضیان موفق به دریافت وام قرض الحسنه ازدواج شده اند و ٣٩ درصد مابقی در مرحله تکمیل پرونده بوده که با تمدید زمان طرح ضربتی مذکور تا نیمه مهر ماه، پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج و جهیزیه توسط بانک صادرات ایران به ١٠٠ درصد میزان تعهد شده خواهد رسید.
لازم به یادآوری است، بانک مرکزی در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اینکه برخی از متقاضیان وام قرض الحسنه ازدواج و جهیزیه تعیین شعبه شده، تا کنون نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام نکرده اند، طرح ضربتی پرداخت این وام به مدت ٢ هفته تا ١۵ مهر ماه تمدید می شود.
بنا بر این گزارش پرداخت یک روزه وام قرض الحسنه ازدواج و جهیزیه در شعب بانک صادرات ایران به شرط تکمیل پرونده فراهم است و در برخی شعب صف انتظاری وجود ندارد.
پرداخت تسهیلات طرح ضربتی وام ازدواج و جهیزیه ٢ ماهه اخیر در حالی است که علاوه بر این، از مجموع وام های قرض الحسنه پرداختی این بانک، طی ١٢ ماهه سال ١٣٩۵ حدود ١٣٠ هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج و جهیزیه به ارزش ١٢ هزار و ٨٠٠ میلیارد ریال توسط شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور پرداخت شده است. همچنین در این سال بانک صادرات ایران با توجه به تکالیف مقرر در قوانین بودجه تعداد ١١ هزار و ۶٠٠ فقره وام قرض الحسنه اشتغالزایی جمعا به مبلغ یک هزار و ۴٠٠ میلیارد ریال به مددجویان نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور پرداخت کرده است.
پرداخت وام های قرض الحسنه ازدواج و جهیزیه در بانک صادرات با اولویت مناطق محروم و به ترتیب اولویت زوج های ثبت نام کننده در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک مرکزی، در دستور کار قرار گرفته و منبع تأمین این نوع وام ها، دارندگان حساب های قرض الحسنه نزد شعب بانک صادرات ایران است که با نیت خیرخواهانه خود در این امر نوع دوستانه و خداپسندانه شرکت نموده اند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *