گزارش امروز : انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع نيروي برق ؛ سندیکای تولیدکنندگان برق و سندیکای صنعت برق ایران در حمایت از دکتر رضا اردکانیان به عنوان وزیر پیشنهادی نیرو بیانیه مشترک صادر کردند.

در این بیانیه با اشاره به اینکه صنعت برق بی شک یکی از عوامل اصلی در توسعه زیرساخت ها واز موثرترین مولفه ها برای دستیابی به توسعه ای پایدار، مستمر و و رفاه عمومی است آورده است :این صنعت پایه در این مسیر با همت تلاشگران خود سال های پرفراز و نشیب و سرشار از موفقیت، سختی و تجربه را پشت سر گذاشته و با اتکا به همین تجارب ارزشمند و گرانبها امروز در زمره یکی از توسعه یافته ترین صنایع کشور،مدعی خودکفایی در همه بخش های این صنعت می باشد.

در ادامه این بیانیه آمده است : صنعتی که تا چهار دهه پیش کاملا وابسته به خارج از مرزها بود امروز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان برق در جهان است و جزو چند کشور نیروگاه ساز دنیا قرار گرفته به طوری که در حیطه ساخت تجهیزات و تولید خدمات صنعت برق سرآمد کشورهای منطقه است. این صنعت که امروز بالاترین سهم را در صدور کالا و خدمات فنی و مهندسی دارد و از سوی دیگر فراگیرترین خدمت رسانی را از نظرپوشش جمعیتی برای تأمین و توزیع انرژی برق به مردم عرضه می کند ، در سایه یک مدیریت پایدار، لایق و کارآمد قادر است زمینه ساز توسعه ای پرشتاب و فراگیر برای کشور باشد.

تشکل های صنعتی برق همچنین به دشوارهای این صنعت اشاره کرده است : با این وجود صنعت برق ایران و فعالان این صنعت در بخش های تولید و توزیع انرژی ، همچنین سازندگان و پیمانکاران در طول بیش از یک دهه اخیر به رغم شرایط دشواری که گذرانده اند و با وجود ساختار نامناسب اقتصادی و فقدان منابع مالی کافی، در حد توان خود این صنعت را پایدار نگه داشته و تنگناها را تحمل کرده اند. بی تردید این شرایط و تداوم آن نگرانی هایی را با توجه به روند افزایش نیاز مصرف برای تأمین برق مطمئن در اقصی نقاط کشور در پی خواهد داشت.

در ابن بیانیه تشکل های صنعت برق آورده اند : اكنون در آستانه معرفی وزیر نیرو در دولت دوازدهم ، فعالان صنعت برق امیدوارند که با انتخاب چهره ای شایسته و در سایه حمایت های دولت تدبیر و امید و مجلس محترم، صنعت بزرگ و توانمند برق برای توسعه و پیشرفت جان تازه‌ای گیرد و بتواند با شایستگی در دستیابی کشور به اهداف و برنامه های خود و جلب رضایت عمومی از خدمات برق ایفای نقش کند.

در همین راستا تشکل های بزرگ صنعت برق اعم از انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع نيروي برق، سندیکای تولیدکنندگان برق و همچنین سندیکای صنعت برق ایران، دکتر رضا اردکانیان را به عنوان وزیر نیروی دولت دوازدهم، انتخابی اصلح دانسته و حمایت قاطع خود را از ایشان اعلام می‌دارند.
امید که در سایه تخصص، تجربه و مدیریت کارآمد این چهره نام آشنا و مجرب در صنعت آب و برق کشور به عنوان صنعتی زیرساختی و بنیادین به روزهای پرفروغ و توسعه پرشتاب خود بازگردد.
انتهای پیام //////

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *