گزارش امروز: تیم فوتبال پرسپولیس شهرآورد ۸۵ پایتخت را با تک گل «علی علیپور» از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا پرسپولیسی ها به جایگاه دوم جدول رده بندی لیگ برتر برسند.

شهرآورد ۸۵ در حالی از ساعت ۱۶:۴۰ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که استقلال تهران دقایق اولیه بازی را به مراتب بهتر از پرسپولیس آغاز کرد و توانست در ۵ دقیقه نخست موقعیت های خوبی را ایجاد کند. با گذشت ۱۰ دقیقه از زمان بازی این پرسپولیس بود که توانست جنگ هافبک ها را به سود خود کند و بازی را تحت کنترل در بیاورد.
دقیقه ۲۰ بازی علیپور با حسینی دروازه بان استقلال استقلال تک به تک شد که داور مسابقه خطای «روزبه چشمی» روی علیپور را پنالتی برای پرسپولیس اعلام کرد. حیدری در این صحنه روزبه چشمی را با کارت زرد جریمه کرد و این مساله اعتراض شدید پرسپولیسی ها را به همراه داشت. ضربه پنالتی پرسپولیسی ها را علیپور در دقیقه ۲۱ تبدیل به گل کرد تا نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس شود. پس از گل پرسپولیسی ها استقلال توپ و میدان را در اختیار گرفتند، اما با عملکرد خوب مدافعان پرسپولیس این حملات خنثی شد. محسن ربیع خواه در دقیقه ۳۳ با کارت زرد داور مسابقه روبه رو شد.
با شروع نیمه دوم مسابقه استقلال صاحب توپ و میدان بود و توانست موقعیت های خوبی را روی دروازه پرسپولیس ایجاد کند، اما رفته رفته بازی پایاپای شد و پرسپولیس در دقیقه ۶۰ مسابقه توسط «بشار رسن» یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد.
در دقیقه ۶۱ «فرشید باقری» جای خود را به «جابر انصاری» داد تا «وینفرد شفر» ترکیب تیم خود را هجومی تر کند.
در دقیقه ۶۵ رسن که از ناحیه کتف با مصدومیت رو به رو شده بود، جای خود را به «محسن مسلمان» داد تا تشویق های هواداران به ثمر بنشیند.
روزبه چشمی، فرشید باقری و امید ابراهیمی از استقلال و محسن ربیع خواه و کمال کامیابی نیا از پرسپولیس از بیژن حیدری داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.
استقلال که از دقیقه ۷۰ مسابقه با استفاده از اشتباهات زیاد بازیکنان پرسپولیس به ویژه کامیابی نیا و ربیع خواه صاحب توپ و میدان بودند، بارها و بارها دروازه پرسپولیس را تهدید کردند.
«سیامک نعمتی» هافبک طراح پرسپولیس در دقیقه ۸۳ به جای علیپور گلزن پرسپولیس وارد زمین شد تا جنگ میانه میدان را به سود پرسپولیس کند. همچنین «شایان مصلح» در دقیقه ۹۳ جایگزین منشا شد تا برانکو یک بازیکن دفاعی دیگر به ترکیب خود اضافه کرده باشد.
دو تیم در ابتدا مسابقه با ترکیب زیر وارد میدان شدند.
«برانکو ایوانکوویچ» سرمربی پرسپولیس برای این دیدار از ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، بشار رسن، وحید امیری، علی علیپور و گادوین منشا استفاده می کند.
«وینفرد شفر» سرمربی آلمانی استقلال برای این دیدار حساس از ترکیب سیدحسین حسینی، سیدمجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، فرشید باقری، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و علی قربانی بهره می برد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *