گزارش امروز :ششمین دوره رقابت‌های شطرنج کلان شهرهای کشور در تهران با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی اداره کل رفاه ، تعاون و خدمات اجتماعی ، در این دوره مسابقات ۷ تیم در رده آقایان شامل تیم های تهران، رشت، تبریز، قم، اهواز، مشهد،اصفهان و ۴ تیم در رده بانوان شامل تیم های تهران، تبریز، مشهد و اهواز حضور داشتند که با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید.
در این مراسم نوید رضا خدیوی مدیر کل رفاه ، با قدر دانی از زحمات کمیته اجرایی برگزاری این مسابقات افزود : اداره کل رفاه مجری ورزش کارکنان شهرداری تهران تمامی تلاش خود را به کار بست تا با بهره گیری از تجارب گذشته برگزاری مسابقات ورزشی کلان شهرها و با کمک فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران ، این مسابقات با بهترین و مطلوب ترین شرایط برگزارشد.

photo_2017-10-28_11-18-08
مدیر کل رفاه تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران  ؛ سلامتی جسم و روح، از اموری دانست که انسان همیشه در پی آن بوده و هست و دین اسلام، همواره به تمامی زوایای یک زندگی سالم تاکید داشته و تندرستی و حفظ بهداشت را لازم ضروری دانسته است و طبیعتاً ورزش نیز به عنوان پیش‌نیاز تندرستی مورد تأیید اسلام می‌باشد.

وی با بیان اینکه ایجاد زیرساختهای لازم و برگزاری مسابقات ورزشی از برنامه های در حال اجرا از سوی سازماناست، گفت: ما براین باور هستیم که ورزش موجب کاهش ناهنجاریهای اجتماعی می شود.

خدیوی ؛ همچنبن از  میزبانی از مسابقات بین المللی در رشته های دیگر ورزشی خبر داد و گفت : قهرمانی در مسابقات جهانی، آسیایی، کشوری در رده های مختلف جز با حمایت های ویژه کسب نخواهد شد و این وظیفه خطیر بگونه ای قابل حس برای ورزشکاران انجام پذیرفت.

در ادامه برگزاری این مراسم پهلوان زاده رییس فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی با تمجید فراوان از عملکرد شهرداری تهران در حوزه ورزش گفت حضور و حمایت همه جانبه شهرداری تهران بخصوص اداره کل رفاه از ورزشکاران را نقطه عطفی برای همکاری های همه جانبه فدراسیون ها با سازمانها دانستند .
بر اساس این گزارش در پایان این دوره مسابقات در رده آقایان تیم شطرنج شهرداری تهران مقام اول تیمی و تیم های شطرنج تبریز و رشت مقام هایی دوم و سوم را کسب کردند .  همچنین در رده بانوان تیم شطرنج تهران مقام اول تیمی وتیم های شطرنج تبریز و مشهد مقدس مقام هایی دوم و سوم را از آن خود نمودند.
همچنین دربخش آقایان ؛ محمد صادق محمودی از تهران قهرمان میز یک، رحیم تعاون از تهران قهرمان میز دو ، علی زهتاب از تبریز قهرمان میز سه و بهروز باقری از تهران قهرمان میز چهار شدند و در بخش بانوان فریبا ایلیکا از تهران قهرمان میز یک ، هدیش حبیبیان از تهران قهرمان میز دو ، فاطمه شریف نیا از تهران قهرمان میز سه و سمانه بهاری از تبریز قهرمان میز چهارشدند.
در بخش سرعتی محمد صادق محمودی و فریبا ایلیکا هردو از تهران قهرمان بخش سرعتی این مسابقات در بخش آقایان و بانوان شدند.

photo_2017-10-27_19-54-36

گفتنی است : اختتامیه مسابقات شطرنج کلانشهرهای ایران به میزبانی شهرداری تهران  در مجمعوعه ورزشی هرندی ببه روش دوره ای round, robin  بر گزار شد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *