گزارش امروز: خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: دشمنان غیظ و کینه را زیر لبخندشان پنهان کرده اند و از دست نظام جمهوری اسلامی عصبانی هستند که باید بگوییم عصبانی بمانند و از این دشمنی بمیرند.

 آیت الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران، با اشاره به فرارسیدن سالروز سیزدهم آبان ماه، گفت: مبارزه با طاغوت، مقاومت در مقابل دشمن، ایستادن در مقابل توطئه های آمریکا و در نهایت برای اینکه توطئه ها خنثی شود فقط یک مسئله سیاسی نیست، بلکه هم سیاسی است و هم دینی است؛ چرا که این مسئله در دین هم ریشه دارد و سکوت و بی اعتنایی در مقابل طاغوت فساد را گسترش می دهد و کسانی که در مقابل طاغوت حساسیت ندارند باید بدانند این امر زمینه فساد طاغوتیان را فراهم می کنند و بنابراین کسانی که سکوت کردند هم در تمام این فسادها شریک هستند.

وی افزود: آمریکا در راس جنایتکاران جهان است و به اروپای همراه با آمریکا هم نمی توان خوش بین بود؛ چرا که این همراهی خودش نشانه خیانت است و مسئولین باید متوجه باشند که کشورهای اروپایی که همراه با آمریکا هستند را هم دشمنان خود و دشمنان انقلاب بدانند.

موحدی کرمانی ادامه داد: احتمال زیادی وجود دارد که برخی به عنوان سفر تجاری به ایران می آیند اما جاسوس باشند، پس مسئولین باید مراقب باشند، چرا که آنان با لبخند می آیند جلو و می گویند با همکاری هم می خواهیم مشکلات را حل کنیم اما به دنبال حل مشکلات خود هستند و باید دست چدنی آنان را دید.

خطیب موقت نماز جمعه تهران اضافه کرد: دشمنان غیظ و دشمنی را زیر لبخندشان پنهان کرده اند و از دست نظام جمهوری اسلامی عصبانی هستند که باید بگوییم عصبانی بمانند و از این دشمنی بمیرند.

موحدی کرمانی با بیان اینکه ممکن است پیشنهاد آنها در ظاهر خوب باشد اما درونش متفاوت باشد، گفت: چه بسا آنان پیشنهاد صلح می دهند که ما را غافل کنند همان‌طور که قبلی ها هم این ‌گونه بودند اما حرکت ابلهانه ترامپ مشخص کرد که به دنبال چه چیزی هستند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران تاکید کرد: مسئولان بدانند که مبادا در مقابل دشمن حالت انفعال به خود بگیرند، باید توطئه دشمنان را به خوبی بشناسند و قبل از آنکه بخواهند اقدام کنند با آنان مقابله کنند.

وی با اشاره به اجلاس سه جانبه تهران گفت: این اجلاس دستاوردهای خوبی داشت که اولین آن تحکیم هر چه بیشتر روابط بود و نیز اینکه قدرت ایران مورد اعتراف دشمنان و دوستان قرار گرفت.

موحدی کرمانی خطاب به مسئولان گفت: برای رضای خدا این انقلاب را حفظ کنید، بگذارید که مردم متوجه شوند که خدمتگذار هستید. به آنهایی که پول هایشان را گذاشتند و امروز سرگردان هستند بیشتر برسید. حقوق بعضی افراد را در حد ۱۷ میلیارد رساندید بسیار خوب، اما کسانی که در زیرزمین دارند زندگی می کنند به فکر حقوق او هم هستید؟ به فکر بیچارگان هستید؟ آنهایی که نمی توانند نسخه شان را بگیرند و نمی توانند خانه ولو اجاره ای داشته باشند. فقط مبارزه با داعش مبارزه با ظلم نیست باید به داد مظلوم هم رسید.

وی با بیان اینکه شهدای ناجا بعد از اقامه نماز عصر در نمازجمعه تشییع خواهند شد ، گفت: نیروی انتظامی، سپاه، ارتش و بسیج همه اینها مایه ای افتخار برای ما هستند و خاک بر سر آنهایی که ارزش خدماتی اینها را نشناختند و خاک بر سر آمریکا که می گوید سپاه تروریست است. سپاه یعنی این ملت، خداوند ان‌شاءالله تروریست ها را که در راس آنها آمریکاست نابود کند.
انتهای پیام

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *