گزارش امروز : پولی مالی ـ به گزارش روابط عمومی بانک دی، رضا سهم دینی، رئیس هیئت مدیره، احمد عبداللهیان، سرپرست اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت ها و جمشید قزوینیان رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی با حضور در هفدهمین نمایشگاه صنعت برق ایران از غرفه نیروگاه برق دماوند در این نمایشگاه بازدید کردند.

رئیس هیئت مدیره بانک دی ضمن اثربخش دانستن حضور نیروگاه برق دماوند در نمایشگاه خطاب به مدیران نیروگاه افزود: حضور در نمایشگاه های تجاری، یکی از بهترین فرصت ها برای بازاریابی و ایجاد ارتباط موثر است تا ضمن برقراری ارتباط با مشتریان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه، بتوان ایده های نوآورانه ای را از شرکت های داخلی و خارجی شرکت کننده در نمایشگاه کسب کرد و  نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری در این حوزه که سالانه با حضور شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می شود فرصت بسیار مغتنمی است که نیروگاه برق دماوند بتوانند دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را برنامه ریزی نماید.

سهم دینی در ادامه به اهمیت فعالیت های نیروگاه برق دماوند برای گروه مالی دی و تاثیر سودآوری آن بر ارزش سهام بانک دی اشاره کرد و گفت: بانک دی با هدف استفاده بهینه از توانمندی‌های بنگاه‌ها و واحدهای زیرمجموعه خود، از شرکت های تابعه گروه مالی دی افزایش کارآیی و اثربخشی فعالیت ها را انتظار دارد تا بتواند درمقابل پارادایم‌های نوظهور در محیط رقابتی،کاهش هزینه ها، ارزش آفرینی برای سهامداران و تمرکز بر شایستگی‌های محوری مطرح شده و به اهداف تعیین شده خود دست یابد و این مهم جز با احساس مسئولیت تک تک شرکت های گروه مالی دی در ایفای نقش سود آورانه خود در سبد سرمایه گذاری بانک دی محقق نخواهد شد.

جمال الدین عزیزی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق دماوند نیز طی گزارشی با بیان اینکه ۵ درصد برق مورد نیاز کشور توسط نیروگاه دماوند تامین می‌شود گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی دماوند با ظرفیت تولید ۲۸۶۸ مگاوات بزرگترین نیروگاه سیکل ترکیبی ایران است که دارای ۱۲ واحد گازی و ۶ واحد بخار بوده و نقش مهمی در تامین برق مورد نیاز شبکه ایفا می‌کند.
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق دماوند با بیان اینکه بهبود و ارتقای راندمان همیشه در دستور کار نیروگاه سیکل ترکیبی دماوند بوده است خاطر نشان ساخت: با توجه به این امر که ۵۰ درصد برق تولیدی توسط بخش خصوصی تامین می‌شود و با توجه به فعال بودن این بخش در خصوص میزان تامین قطعات و تعمیرات انجام شده انتظار می‌رود که دولت بتواند حمایت لازم را انجام و به عنوان تسهیل گر نقش خود را ایفا نماید.
رئیس هیئت مدیره بانک دی در پایان این دیدار نسبت به ادامه فعالیت های نیروگاه با قوت بیش از پیش ابراز امید واری کرد و تلاش برای تحقق اهداف تعیین شده برای نیروگاه را خواستار شد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *