گزارش آنلاین : مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، ویژه برنامه‌های گردشگری این منطقه را همزمان با هفته گردشگری تشریح کرد.

به گزارش  خبر نگار ما ازایسنا ، سید محمدحسین حجازی اعلام کرد: همزمان با (۵ مهرماه) روز گردشگری، ویژه برنامه‌های متنوعی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد با عنوان «خاطره پس‌انداز کن» برگزار می‌شود.

وی افزود: از روز پنجم مهر ماه همایش و نمایشگاهی با حضور ۳۰ دستگاه کمپر ون در پهنه غربی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد حد فاصل بوستان آب و آتش تا پل ابریشم برپا می‌شود که تا ۸ مهرماه دایر است.

رونمایی از کارت گردشگری و ژورنال الکترونیک اکو پارک عباس‌آباد

مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری در ادامه تشریح ویژه برنامه‌های هفته گردشگری توضیح داد: در هفته گردشگری از کارت گردشگری و ژورنال الکترونیک اکو پارک عباس‌آباد رونمایی می‌شود.

افتتاح نخستین ایستگاه گردشگری هوشمند در اراضی عباس آباد 

حجازی همچنین از افتتاح نخستین ایستگاه گردشگری هوشمند در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد طی هفته‌های آینده خبر داد.

او همچنین به برپایی نمایشگاه هنری و کارگاه زنده صنایع دستی در هفته گردشگری اشاره کرد و گفت: نمایشگاه عکسی از جاذبه‌های گردشگری تهران در گالری کوشک باغ هنر به مدت چهار روز از ۷ الی ۱۰ مهر برگزار می‌شود.  همچنین کارگاه زنده صنایع دستی با عنوان (هنر قاجار تا امروز) نیز از ۹ تا ۱۴ مهرماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در محل پل طبیعت برگزار می‌شود.

مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد بیان کرد: در هفته گردشگری تورهای گردشگری ویژه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد نیز طبق سنوات گذشته همچنان برگزار می‌شود.

اجتماع  شب مانی کمپر ونها در اراضی عباس‌آباد       

بنابر این گزارش، همزمان با هفته گردشگری اجتماع و نمایشگاهی از خودروهای کمپر ون  با عنوان «خاطره پس‌انداز کن» نیز در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برپا می‌شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد؛ نمایشگاهی از ۳۰ خودرو کمپر ون‌ از ۶ الی ۷ مهرماه همزمان با روز و هفته گردشگری در پهنه غربی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد حد فاصل بوستان آب و آتش تا پل ابریشم برگزار می‌شود.

این کمپر ون‌ها از روز چهارشنبه تا جمعه (۵ تا ۷ شهریورماه) به مدت دو شب و سه روز در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد توقف می‌کنند و کمپ می‌زنند. هدف از این برنامه نشان دادن ابزارهای گردشگری یعنی همان خودروهای کمپر ون است.

بر اساس گزارش روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، همایش ملی کمپینگ و کاروانینگ به مناسبت هفته گردشگری از ۵ تا ۷ مهرماه و با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد و مجموعه فرهنگی و تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *